- Kenaqsia e Shkarkimit !
 Kerkoni per kenge ne faqe -
Emri :
  Emri asc Sasia desc E Ngarkuar desc
Kthehu
tyyp (degjo.com)xili - dy pika lot.mp3 1.13 MB 12.12.10 05:55:00
tyyp 01 - Ne ket nate te erret.mp3 4.06 MB 12.12.10 05:55:02
tyyp 01 Luli - Ku po nihet ky tupan 2010.mp3 3.37 MB 12.12.10 05:55:05
tyyp 01 Mitrovicë e Bashkuar.wma 2.84 MB 12.12.10 05:55:07
tyyp 01.Edi Krasniqi - Emine.mp3 4.66 MB 12.12.10 05:52:56
tyyp 01.Fadili dhe Lumja - Live Tallava.mp3 15.46 MB 12.12.10 05:55:20
tyyp 02 Aferdita Bajrami - Te premtoj 2010.mp3 3.43 MB 12.12.10 05:55:23
tyyp 02 Amire Muqaj - Tallava - 01 2010.mp3 7.39 MB 12.12.10 05:55:28
tyyp 02 Bekim Kumanova - Nkoni shok 2010.mp3 6.5 MB 12.12.10 05:55:33
tyyp 02 Flora Gashi - Me fat o vella 2010.mp3 3.41 MB 12.12.10 05:55:37
tyyp 02 Mahmutii & Shyhretja - Andrra 2010.mp3 2.45 MB 12.12.10 05:55:38
tyyp 02.Edi Krasniqi - Zemer.mp3 3.53 MB 12.12.10 05:52:59
tyyp 03 Aferdita Bajrami - Rri me mua 2010.mp3 2.92 MB 12.12.10 05:55:46
tyyp 03 Duli - SHerri 2010.mp3 3.97 MB 12.12.10 05:55:49
tyyp 03 Fidaim Aliu - Dashuria ne telefon 2010.mp3 4.06 MB 12.12.10 06:03:22
tyyp 03 Flora Gashi - Sonte 2010.mp3 3.24 MB 12.12.10 05:55:52
tyyp 03 Mensur Kadriu - Dashnin qe pata 2010.mp3 2.99 MB 12.12.10 05:55:55
tyyp 03 Mirsa Kerceli - Vet me the te dua 2010.mp3 3.03 MB 12.12.10 05:53:02
tyyp 03 Smajl Puraj - Luj Zeshkane 2010.mp3 3.38 MB 12.12.10 05:55:57
tyyp 03.Edi Krasniqi - Kjo unaz.mp3 4.07 MB 12.12.10 05:53:05
tyyp 04 Duli - Halle halle 2010.mp3 3.1 MB 12.12.10 05:56:00
tyyp 04 Fatmir Bajra - Kunrat e zeza qorapat me vegza 2010.mp3 3.48 MB 12.12.10 06:03:25
tyyp 04 Fatmire Mjaku - Dashnia xhenet 2010.mp3 3.92 MB 12.12.10 05:56:03
tyyp 04 Lori - Mir se vjen 2010.mp3 3.55 MB 12.12.10 05:56:06
tyyp 04 Malsori - Emrin e kam shqiptar 2010.mp3 3.22 MB 12.12.10 05:56:08
tyyp 04 Smajl Puraj - Jet o Jet 2010.mp3 3.25 MB 12.12.10 05:56:10
tyyp 04 Viola - Ah Moj Nan 2010.mp3 4.11 MB 12.12.10 05:56:14
tyyp 04.Edi Krasniqi - Hajde nvalle qike.mp3 2.45 MB 12.12.10 05:53:07
tyyp 05 Duli - Ah Dashuria 2010.mp3 4.11 MB 12.12.10 05:56:17
tyyp 05 Mahmutii & Shyhretja - A me te than 2010.mp3 3.19 MB 12.12.10 05:56:20
tyyp 05 Malsori - Dy zemra 2010.mp3 3.28 MB 12.12.10 05:56:22
tyyp 05.Edi Krasniqi - Italia.mp3 3.07 MB 12.12.10 05:53:10
tyyp 06 Buqe Rama - Hajde Loqkaman 2010.mp3 3.38 MB 12.12.10 06:03:27
tyyp 06 Duli - Lum nana lum nana 2010.mp3 4.38 MB 12.12.10 05:56:25
tyyp 06 Flora Gashi - A mke dashte 2010.mp3 3.38 MB 12.12.10 05:56:28
tyyp 06 Greta Koci - Vetem 5 minuta 2010.mp3 3.73 MB 12.12.10 05:56:31
tyyp 06 Lori - Malli po me vret 2010.mp3 3.32 MB 12.12.10 05:56:33
tyyp 06 Mahmutii & Shyhretja - Ti ne zemren time 2010.mp3 2.92 MB 12.12.10 05:56:35
tyyp 06 Malsori - Eja 2010.mp3 3.48 MB 12.12.10 05:56:38
tyyp 06 Smajl Puraj - Mos Harro 2010.mp3 3.49 MB 12.12.10 05:56:41
tyyp 06.Edi Krasniqi - Kur e lujn na shoten.mp3 1.91 MB 12.12.10 05:53:11
tyyp 07 - Rasim Sopi - 4 Vite.mp3 1.99 MB 12.12.10 05:56:43
tyyp 07 Afrimi & Labi - Kenga lyp atmosfer 2010.mp3 2.63 MB 12.12.10 05:56:45
tyyp 07 Duli - Rotull rrotull kjo dynja 2010.mp3 3.01 MB 12.12.10 05:56:47
tyyp 07 Greta Koci - Qene moj te dua 2010.mp3 3.57 MB 12.12.10 05:56:50
tyyp 07 Malsori - Perseri 2010.mp3 3.41 MB 12.12.10 05:56:53
tyyp 07 SHpat Kasapi - Mall 2010.mp3 2.3 MB 12.12.10 06:03:29
tyyp 07.Edi Krasniqi - Hajde shoto mashalla.mp3 4.01 MB 12.12.10 05:53:14
tyyp 08 Buqe Rama - Ti e ke synin e unte 2010.mp3 2.98 MB 12.12.10 06:03:31
tyyp 08 Flora Gashi - Ah tradhti 2010.mp3 3.34 MB 12.12.10 05:56:56
tyyp 08 Greta Koci - Dil te kroni cuco 2010.mp3 4.56 MB 12.12.10 05:57:00
tyyp 08 Luli - Sa te du 2010.mp3 3.89 MB 12.12.10 05:57:03
tyyp 08 SHpat Kasapi - Falje kerkon 2010.mp3 3.08 MB 12.12.10 06:03:33
tyyp 08 Smajl Puraj - Aferdita 2010.mp3 3.39 MB 12.12.10 05:57:07
tyyp 08.Edi Krasniqi - Ti ne zemren time.mp3 4.82 MB 12.12.10 05:53:18
tyyp 09 Sala Maloku - Ti me jep gezim 2010.mp3 2.95 MB 12.12.10 05:57:09
tyyp 09.Edi Krasniqi - Un nuk jam si ti.mp3 4.26 MB 12.12.10 05:53:22
tyyp 10 Besjani - rreth e rreth i rash Kosoves 2010.mp3 2.92 MB 12.12.10 05:57:11
tyyp 10.Edi Krasniqi - Na vjen dita edhe neve.mp3 3.79 MB 12.12.10 05:53:25
tyyp 11 Shkurta gashi - Ti ke qen 2010.mp3 3.98 MB 12.12.10 06:03:36
tyyp 11.Edi Krasniqi - Po ta silli rreth e rreth.mp3 4.83 MB 12.12.10 05:53:29
tyyp 12 Flora & Agroni - Potpuri 2010.mp3 2.61 MB 12.12.10 05:57:13
tyyp 12.Edi Krasniqi - Lamtumir o shpirti im.mp3 4.47 MB 12.12.10 05:53:38
tyyp 13.Edi Krasniqi - Ska rendsi a jam i pari.mp3 3.1 MB 12.12.10 05:53:41
tyyp 14.Edi Krasniqi - Une me jarana.mp3 5.27 MB 12.12.10 05:53:45
tyyp 15.Edi Krasniqi - Sa mka marr malli me tpa.mp3 4.79 MB 12.12.10 05:53:51
tyyp 16.Edi Krasniqi - Per ty.mp3 5.16 MB 12.12.10 05:53:55
tyyp 17.Edi Krasniqi - Ma mir me ty se fukara.mp3 5.98 MB 12.12.10 05:54:00
tyyp 19 - Valon Azizi - Isha ne vetmi.mp3 3.4 MB 12.12.10 05:57:15
tyyp 2po2 - Vibe (feat. Tuna & Dafina Zeqiri).mp3 8.18 MB 12.12.10 05:55:45
tyyp ADEM RAMADANI - K.GURBETI - 3.mp3 5.15 MB 12.12.10 05:57:19
tyyp ADEM RAMADANI VAJTUESE.mp3 2.28 MB 12.12.10 05:57:21
tyyp AFRIM MUQIQI-FATUSHI.mp3 3.38 MB 12.12.10 05:45:05
tyyp AFRIM MUQIQI-KENGA E ZAGREPIT.mp3 9.31 MB 12.12.10 05:45:12
tyyp Adelina Pireva - E padrejt isha me ty 2010.mp3 3.28 MB 12.12.10 05:44:42
tyyp Adnan Daci - Bolle kam prit 2010.mp3 3.05 MB 12.12.10 05:57:23
tyyp Adnan Daci - O Bilbil Qe Kendon Ne Pranver 2010.mp3 3.59 MB 12.12.10 05:57:26
tyyp Adrian Gaxha - Edhe nje here 2010.mp3 3.33 MB 12.12.10 05:44:45
tyyp Aferdita Dreshaj - Une nuk jam ajo 2010.mp3 3.28 MB 12.12.10 05:57:28
tyyp Afrim Muqiqi - Kur i mbusha 20 vjet.mp3 12.88 MB 12.12.10 05:44:55
tyyp Afrim Muqiqi - Ndahet zemra ne 2 pjes.mp3 4.63 MB 12.12.10 05:44:58
tyyp Afrim Muqiqi - Suharek ja honksha zemren.mp3 6.27 MB 12.12.10 05:45:03
tyyp Afrimi & Labi - Live 1.mp3 13.17 MB 12.12.10 05:45:22
tyyp Afrimi & Labi - Live 2.mp3 17.36 MB 12.12.10 05:45:36
tyyp Afrimi & Muhameti - Tallava 1 javash.mp3 9.33 MB 12.12.10 05:57:36
tyyp Albatrit Muqiqi - Kot mundohesh 2010.mp3 3.19 MB 12.12.10 05:45:38
tyyp Arion Gashi - Ti se Dite 2010.mp3 4.82 MB 12.12.10 05:45:41
tyyp Armend Makica dhe Salih Gashi - Tallava 1.mp3 15.51 MB 12.12.10 06:05:11
tyyp Armend Makica dhe Salih Gashi - Tallava 2.mp3 8.4 MB 12.12.10 06:05:16
tyyp Astrit Hoxha - Si ajo Asnja 2010.mp3 3.25 MB 12.12.10 05:45:44
tyyp Astrit Mulaj - Eshte shtrejt dashuria 2010.mp3 4.27 MB 12.12.10 05:45:47
tyyp Azem-- te kam dasht me zemer.wma 3.95 MB 12.12.10 05:57:38
tyyp Bekim Kastrati - Gurbetqart Live.mp3 4.69 MB 12.12.10 05:45:51
tyyp Bekim Kastrati - Kqyrni shoqe Live.mp3 2.48 MB 12.12.10 05:45:53
tyyp Bekim Kastrati - Oj lulie.mp3 3.36 MB 12.12.10 05:45:56
tyyp Bekim Kastrati - Qyqek.mp3 5.69 MB 12.12.10 05:46:01
tyyp Bekim Kastrati - Tallava 1.mp3 3.51 MB 12.12.10 05:46:04
tyyp Bekim Kastrati - Tallava 3 Kur i mbusha 20 vjet.mp3 3.24 MB 12.12.10 05:46:06
tyyp Bekim Kastrati Dhe Albulena Ukaj - Te Kujtoj Me Mall 2010.mp3 1.8 MB 12.12.10 05:46:08
tyyp Bekim Kastrati Flora Aferdita - Fikni dritat me shuplak.mp3 2.29 MB 12.12.10 06:03:38
tyyp Bekim Kumanova - Tallava 2010.mp3 14.02 MB 12.12.10 05:57:49
tyyp Besi - Ah pa ty ne vetmi.mp3 1.9 MB 12.12.10 05:57:51
tyyp Besim Morina Jetim 2010.mp3 2.22 MB 12.12.10 05:57:52
tyyp Besim Morina Ahhh Moj NANË.mp3 2.25 MB 12.12.10 05:57:54
tyyp Besjan Gashi - Interneti 2010.mp3 2.4 MB 12.12.10 05:46:10
tyyp Blero - Nuk me Deshte 2010.mp3 3.56 MB 12.12.10 05:57:57
tyyp Blero ft F-Kay - Boll Ma 2010.mp3 3.06 MB 12.12.10 05:58:00
tyyp Blero ft Zajmina - Vec ti 2010.mp3 3.75 MB 12.12.10 05:58:03
tyyp Burim Aliu - Kujtimi i Dashurise.mp3 3.76 MB 12.12.10 06:03:41
tyyp Burim Aliu - Te kam xhan.mp3 3.29 MB 12.12.10 06:03:43
tyyp Burim Aliu - Zemra ime 2010.mp3 3.54 MB 12.12.10 05:47:13
tyyp Burim Aliu - Zemra zemren po e thrret.mp3 1.84 MB 12.12.10 06:03:44
tyyp Candan Ercetin - Olumden Baskasi Yalan.mp3 3.66 MB 12.12.10 06:03:47
tyyp DULI GURBETI.mp3 1.57 MB 12.12.10 05:58:21
tyyp Daim Lala - Fjalt e hallkut 2010.mp3 3.38 MB 12.12.10 05:58:06
tyyp Daim Lala - Nje kujtim zemren ma kalli 2010.mp3 4.77 MB 12.12.10 05:58:11
tyyp Daim Lala - Nuset e sodit 2010.mp3 3.36 MB 12.12.10 05:58:13
tyyp Daim Lala - Plot qika si sheik 2010.mp3 2.85 MB 12.12.10 05:58:16
tyyp Dorina Garuci - Me Ty prane Zemres.mp3 3.22 MB 12.12.10 05:47:16
tyyp Duli - Ah Dashuria 2010.mp3 6.16 MB 12.12.10 05:47:20
tyyp Duli - Dashuri me marifet 2010.mp3 5.24 MB 12.12.10 05:47:25
tyyp Duli - Dy perpara tre permas 2010.mp3 8.12 MB 12.12.10 05:47:31
tyyp Duli - Hajde nisja dashuris 2010.mp3 5.56 MB 12.12.10 05:47:35
tyyp Duli - Keng dasme 2010.mp3 6.61 MB 12.12.10 05:47:40
tyyp Duli - Lum nana 2010.mp3 6.53 MB 12.12.10 05:47:46
tyyp Duli - Pa Lamtumire 2010.mp3 6.32 MB 12.12.10 05:47:51
tyyp Duli - Rrotull Rrotull 2010.mp3 4.08 MB 12.12.10 05:47:54
tyyp Duli - Sherri 2010.mp3 5.96 MB 12.12.10 05:48:00
tyyp Duli - U largove.mp3 3.62 MB 12.12.10 05:58:19
tyyp ESAD ADEMI Nse vdes nj Dit NEW HIT BALAD.wma 2.05 MB 12.12.10 05:58:25
tyyp Eliza Hoxha - Rruga e Zemres 2010.mp3 3.79 MB 12.12.10 05:58:23
tyyp Eltoni - Gyrbet rinin ma Morre 2010.wma 3.04 MB 12.12.10 05:48:02
tyyp Eltoni - Ku je Tash 2010.mp3 3.34 MB 12.12.10 05:48:05
tyyp Eltoni - Per Ty 2010.mp3 3.94 MB 12.12.10 05:48:08
tyyp Eltoni Ft. Mirsa Kerqeli - Lej Foret 2010.mp3 3.4 MB 12.12.10 05:48:11
tyyp Emine Toska - Nje nat pa gjum 2010.mp3 6.43 MB 12.12.10 05:48:16
tyyp Ermal Fejzullau - Ti ke faj 2010.mp3 3.19 MB 12.12.10 05:48:18
tyyp Fadili & Rina - Beqare 2010.mp3 5.1 MB 12.12.10 05:48:22
tyyp Fadili & Rina - Koha kalon 2010.mp3 4.97 MB 12.12.10 05:48:26
tyyp Fadili & Rina - Meli meli 2010.mp3 7.2 MB 12.12.10 05:48:32
tyyp Fadili & Rina - Ndahet zemra ne dy pjes 2010.mp3 5.29 MB 12.12.10 05:48:36
tyyp Fadili & Rina - Oj Lulie 2010.mp3 17.13 MB 12.12.10 05:48:49
tyyp Fadili & Rina - Sabrie sabrie 2010.mp3 5.36 MB 12.12.10 05:48:53
tyyp Fadili & Rina - Tallava 2010.mp3 23.17 MB 12.12.10 05:49:11
tyyp Fadili & Rina - U knaqum u knaqum 2010.mp3 4.36 MB 12.12.10 05:49:14
tyyp Fadili & Vjosa - Jetim 2009.mp3 3.48 MB 12.12.10 06:03:50
tyyp Fadili & Vjosa - Moj Katile 2009.mp3 3.59 MB 12.12.10 06:03:52
tyyp Fadili & Vjosa - Naser o lum 2009.mp3 1.52 MB 12.12.10 05:58:26
tyyp Fadilidhe Besarta Krasniqi - Ah Ti Dashnia e Shkret 2010.mp3 3.42 MB 12.12.10 05:58:28
tyyp Fatjeta Dhe Dani - Lotet e Mallit 2010.mp3 4.14 MB 12.12.10 05:58:31
tyyp Fatlum Zeka - Ika 2010.mp3 5.3 MB 12.12.10 05:49:19
tyyp Fidaim Aliu - Hajde qik hajde.mp3 3.28 MB 12.12.10 06:05:19
tyyp Fidaim Aliu - Hajde rushi jem.mp3 3.91 MB 12.12.10 06:05:22
tyyp Fidaim Aliu - Shpirti jem shpirti yt.mp3 4.41 MB 12.12.10 06:05:25
tyyp Fidan Prelezi - Mbushnaj gotat me raki 2010.mp3 2.98 MB 12.12.10 05:58:34
tyyp Fidan Prelezi - Nuk po muj ti ndali lot 2010.mp3 3.86 MB 12.12.10 05:58:37
tyyp Fidan Prelezi - Paska vesh lulia fustan 2010.mp3 4.27 MB 12.12.10 05:58:40
tyyp Fidan Prelezi - Sot a neser 2010.mp3 4.03 MB 12.12.10 06:05:29
tyyp Flora Gashi,Sala Bekteshi,Ramize Caka- Ma i Miri Ishe Ti(shkarkuar degjo.com).mp3 1.44 MB 12.12.10 06:03:54
tyyp Floriani Vogel - Qokollada jeme 2010.mp3 3.4 MB 12.12.10 05:58:44
tyyp Gazmend Rama - Ket dashuri se luan as topi 2010.mp3 3.4 MB 12.12.10 05:58:46
tyyp Gazmend Rama - Mos e bon djal veten hor 2010.mp3 5.2 MB 12.12.10 05:58:51
tyyp Gazmend Rama - Syt e tu 2010.mp3 4.1 MB 12.12.10 05:58:54
tyyp Genta Ismajli - Femrat Shqiptare 2010.mp3 3.21 MB 12.12.10 06:03:56
tyyp Genta Ismajli - Shkune Tune 2010.mp3 3.89 MB 12.12.10 06:03:59
tyyp Gili - Vete me ke thane 2010.mp3 3.34 MB 12.12.10 05:58:57
tyyp Gili - Zemer 2010.mp3 3.43 MB 12.12.10 05:59:01
tyyp Gjeto Luca - Do ta marr zemren 2010.mp3 3.72 MB 12.12.10 05:59:03
tyyp Gjeto Luca - Shume te du 2010.mp3 4.57 MB 12.12.10 05:59:07
tyyp Gramos Simnica - Sante 2010.mp3 8.03 MB 12.12.10 05:49:24
tyyp Gramoz Gervalla - Mos luaj 2010.mp3 4.18 MB 12.12.10 05:49:27
tyyp Gramoz Gervalla - Jeta Si Jeta 2010.mp3 2.84 MB 12.12.10 05:49:29
tyyp Granit Ahmeti - Dikur 2010.mp3 3.37 MB 12.12.10 05:49:32
tyyp Gresa Behluli - Faqe e Re 2010.mp3 3.66 MB 12.12.10 05:49:35
tyyp Hajre Behrami - Syt e tu 2010.mp3 3.5 MB 12.12.10 05:49:38
tyyp Ilir Shaqiri - Maria 2010.mp3 3.43 MB 12.12.10 05:59:09
tyyp Iliret - Kenga e Naimit 2010.mp3 1.69 MB 12.12.10 05:59:10
tyyp Islam Morina - Ti mendon se te kam harru.mp3 4.38 MB 12.12.10 05:49:41
tyyp Ismet Bexheti - Balada e nenes 2010.mp3 4.29 MB 12.12.10 05:59:14
tyyp Juliana Pasha Ft. Luis Ejlli - Sa e shite zemren.mp3 8.23 MB 12.12.10 05:49:48
tyyp Kaltrina Molliqaj - Shiu qe Bjen 2010.mp3 3.35 MB 12.12.10 05:59:17
tyyp Kamikaz ft. FerizALB - Kejt E Din 2010.mp3 3.28 MB 12.12.10 05:59:21
tyyp Korab Jetishi - Se kam njet me te lut 2010.mp3 3.46 MB 12.12.10 05:49:50
tyyp Kujtim Aliu - Krejt i Kam 2010.mp3 2.97 MB 12.12.10 05:49:53
tyyp LILI vllau Florjanit - Sa mka marr malli 2010.mp3 3.79 MB 12.12.10 05:50:13
tyyp Labi - Adelajda.mp3 17.94 MB 12.12.10 05:50:06
tyyp Labi - Live 2.mp3 4.68 MB 12.12.10 05:50:10
tyyp Labinot Tahiri - Xhejlan.mp3 2.63 MB 12.12.10 05:59:22
tyyp Leonora Jakupi - Puthja Jote 2010.mp3 3.6 MB 12.12.10 05:59:25
tyyp Loco feat. Arta Bajrami - jamaican lady.mp3 3.77 MB 12.12.10 05:59:28
tyyp Lumturie Tahiri - A mke dashuru ndonjehere 2010.mp3 3.63 MB 12.12.10 06:04:02
tyyp Lumturie Tahiri - Hajde shpirt 2010.mp3 4.08 MB 12.12.10 06:04:05
tyyp Lumturie Tahiri - Ti vetem ti 2010.mp3 3.5 MB 12.12.10 05:59:30
tyyp Lumturie Tahiri - Vetem tallava 2010.mp3 2.58 MB 12.12.10 05:59:32
tyyp Lumturie Tahiri - Xhemile 2010.mp3 5.17 MB 12.12.10 05:59:37
tyyp Mahmuti & Shyhreti - Aduhet as duhet.mp3 5.82 MB 12.12.10 05:59:41
tyyp Meda - Dashuria edhe Xhelozia 2009.mp3 3.06 MB 12.12.10 06:05:31
tyyp Meda - Fjal Fjal.mp3 3.64 MB 12.12.10 05:50:15
tyyp Meda - Nuk Pranoj.mp3 4.06 MB 12.12.10 05:50:18
tyyp Meda - Thuhet e shkruhet 2010.mp3 2.29 MB 12.12.10 05:59:43
tyyp Meda ft. Ermal Fejzullahu - Veq me Keng 2010.mp3 3.92 MB 12.12.10 05:50:21
tyyp Mihrie Braha - Eja ne Prishtine.mp3 5.72 MB 12.12.10 05:59:47
tyyp Mihrije Braha - Tigresh 2010.mp3 3.4 MB 12.12.10 05:50:24
tyyp Motrat Hajzeri - Ti e din mir 2010.mp3 3.12 MB 12.12.10 05:59:50
tyyp Motrat Hoxha - Bajna dasem 2010.mp3 2.98 MB 12.12.10 05:50:26
tyyp Motrat Hoxha - Erdh lulia 2010.mp3 2.83 MB 12.12.10 05:50:29
tyyp Motrat Hoxha - Kjo moda e re 2010.mp3 3.1 MB 12.12.10 05:50:32
tyyp Motrat Hoxha - O kur e pash oj nan 2010.mp3 1.78 MB 12.12.10 05:50:33
tyyp Motrat Hoxha - Po na rreh defi 2010.mp3 3.28 MB 12.12.10 05:50:35
tyyp Motrat Hoxha - Qonu qika 2010.mp3 3.12 MB 12.12.10 05:50:37
tyyp Motrat Hoxha - Qosh me qosh 2010.mp3 2.92 MB 12.12.10 05:50:40
tyyp Motrat Hoxha - Sante kemi dasem 2010.mp3 3.05 MB 12.12.10 05:50:42
tyyp Motrat Mustafa - A ka qiell zot a ka 2010.mp3 4.46 MB 12.12.10 05:59:53
tyyp Motrat Mustafa - Ani moj lulije kur e vune kanen 2010.mp3 4.86 MB 12.12.10 05:59:57
tyyp Motrat Mustafa - Loqka jeme 2010.mp3 3.62 MB 12.12.10 06:00:00
tyyp Motrat Mustafa - Mos me thuaj mirdita 2010.mp3 4.63 MB 12.12.10 06:00:04
tyyp Motrat Mustafa - Nkaponxhik dola met pa 2010.mp3 3.63 MB 12.12.10 06:00:07
tyyp Motrat Mustafa - Thirra thirra oj nane 2010.mp3 4.11 MB 12.12.10 06:00:11
tyyp Muharrem Ahmeti - Hajde Jasha Jasha 2010.mp3 5.76 MB 12.12.10 05:50:46
tyyp Muharrem Ahmeti - Nga Zemra.mp3 6.07 MB 12.12.10 06:00:16
tyyp Muharrem Ahmeti - Ta dish mir sa te dua 2010.mp3 4.55 MB 12.12.10 05:50:50
tyyp Muharrem Ahmeti Dhe Ilir Tirona - Tallava 2010.mp3 3.6 MB 12.12.10 05:50:53
tyyp Murat Gjoniku & Flora Gashi - Te vendi i vjeter 2010.mp3 5.71 MB 12.12.10 06:00:20
tyyp Nadi - 200 Femra 2010.mp3 1.17 MB 12.12.10 06:00:21
tyyp Nadi - Dadushi 2010.mp3 5 MB 12.12.10 06:00:25
tyyp Nadi - Dashnija Xhelozia 2010.mp3 2.26 MB 12.12.10 06:00:26
tyyp Nadi - Dua t`puth cdo nate 2010.mp3 1.58 MB 12.12.10 06:00:28
tyyp Nadi - Hakikat m`paske dasht 2010.mp3 2.46 MB 12.12.10 06:00:30
tyyp Nadi - Ma shum qika se sa djem 2010.mp3 2.43 MB 12.12.10 06:00:32
tyyp Naser Berisha Ft. K-Master - Litafeti 2010.mp3 1.82 MB 12.12.10 06:00:34
tyyp Naser Tmava - Anita Mori Zeshkane.mp3 3.5 MB 12.12.10 06:00:36
tyyp Naser Tmava - I Vetmuar Kame Mbete.mp3 3.6 MB 12.12.10 06:00:39
tyyp Nazife Bunjake dhe Shqipe Kastrati - Keng 09.mp3 1.92 MB 12.12.10 06:00:41
tyyp Nazife dhe Merita Bunjaku - Djali dades 2010.mp3 3.84 MB 12.12.10 06:04:08
tyyp Nazife dhe Merita Bunjaku - Hyn ne valle prishtinase 2010.mp3 2.57 MB 12.12.10 06:04:09
tyyp Nazife dhe Merita Bunjaku - Ka faj syri qe tka pa 2010.mp3 1.97 MB 12.12.10 06:04:12
tyyp Nazife dhe Merita Bunjaku - Kjaj Mihane 2010.mp3 3.75 MB 12.12.10 06:04:14
tyyp Nazife dhe Merita Bunjaku - Ti ne zemren time 2010.mp3 3.29 MB 12.12.10 06:04:17
tyyp Nexhat Haliti - Si trupi pa zemer 2010.mp3 4.49 MB 12.12.10 06:00:44
tyyp Nikoll Nikprelaj - Dashnia 2010.mp3 1.39 MB 12.12.10 06:00:45
tyyp Nikoll Nikprelaj - Xhane Xhane 2010.mp3 3.03 MB 12.12.10 06:00:47
tyyp Nikoll Nikprelaj - Xhemile Xhemile 2010.mp3 865 KB 12.12.10 06:00:49
tyyp Pandora - Kush mi qan hallet 2010.mp3 9.03 MB 12.12.10 05:50:59
tyyp Premtim Mehmeti - A ka ma keq.mp3 3.22 MB 12.12.10 05:51:02
tyyp Premtim Mehmeti - As natan e as n`ket ane.mp3 2.82 MB 12.12.10 05:51:04
tyyp Premtim Mehmeti - Bone zemren guri.mp3 3.61 MB 12.12.10 05:51:07
tyyp Premtim Mehmeti - Do te them te dua.mp3 3.43 MB 12.12.10 05:51:10
tyyp Premtim Mehmeti - Dy here zemren ma ke vra.mp3 2.94 MB 12.12.10 05:51:12
tyyp Premtim Mehmeti - Dy motra.mp3 3.72 MB 12.12.10 05:51:15
tyyp Premtim Mehmeti - Fjala dashuri.mp3 3.22 MB 12.12.10 05:51:17
tyyp Premtim Mehmeti - Me fale.mp3 4.09 MB 12.12.10 05:51:21
tyyp Premtim Mehmeti - Ose une ose ti.mp3 3.84 MB 12.12.10 05:51:24
tyyp Premtim Mehmeti - Pranoje.mp3 3.17 MB 12.12.10 05:51:27
tyyp Premtim Mehmeti - Prap te dua.mp3 3.22 MB 12.12.10 05:51:30
tyyp Premtim Mehmeti - Xhelozia.mp3 3.73 MB 12.12.10 05:51:32
tyyp Remzije & Nexhat Osmani - Jetoj.wma 3.53 MB 12.12.10 06:05:33
tyyp Remzije Osmani - Potpuri 2010.mp3 7.54 MB 12.12.10 06:05:39
tyyp Rovena Stefa - Mallkuar 2010.mp3 3.93 MB 12.12.10 05:51:35
tyyp Rovena Stefa - nuse nuk u bera 2010.mp3 2.93 MB 12.12.10 05:51:38
tyyp Ruzhdi Durmishi - Dashuri me Marifet 2010.mp3 3.06 MB 12.12.10 05:51:40
tyyp Ryva Kajtazi - Barnatorja 2010.mp3 3.61 MB 12.12.10 05:51:43
tyyp Sabri Fejzullahu - Ben sikur sme do 2010.mp3 2.96 MB 12.12.10 06:00:51
tyyp Sabri Fejzullahu - Coca e mahalles 2010.mp3 3.34 MB 12.12.10 06:00:53
tyyp Sabri Fejzullahu - Nje deshir 2010.mp3 3.12 MB 12.12.10 06:00:55
tyyp Sala Dhe Ramizja - Ec me kohen.mp3 2.97 MB 12.12.10 06:04:22
tyyp Sala Dhe Ramizja - Kallet Vallja [2010].mp3 3.27 MB 12.12.10 06:00:58
tyyp Sala dhe Ramizja - Asnjeher nuk te harrova 2010.mp3 3.37 MB 12.12.10 06:04:19
tyyp Sala dhe Ramizja - Erdhem oj lulije 2010.mp3 2.76 MB 12.12.10 06:04:24
tyyp Sala dhe Ramizja - Lum kush e merr djalin e vetem 2010.mp3 3.14 MB 12.12.10 06:04:26
tyyp Sala dhe Ramizja - Qik Hasreti 2010.mp3 3.59 MB 12.12.10 06:02:02
tyyp Sala dhe Ramizja - Top sheqeri 2010.mp3 3.91 MB 12.12.10 06:02:05
tyyp Sef Duraj - A Kismet A Taksirat 2010.mp3 3.22 MB 12.12.10 06:02:07
tyyp Sef Duraj - Dije Mir Qe Ke Mem Lyp.mp3 3.62 MB 12.12.10 06:05:42
tyyp Sef Duraj - Enderr 2010.mp3 3.43 MB 12.12.10 06:02:10
tyyp Sef Duraj - Hajde hajde 2010.mp3 4.14 MB 12.12.10 06:02:13
tyyp Sef Duraj - Kam Te Drejt Ta Di Ku Je.mp3 3.89 MB 12.12.10 06:05:45
tyyp Sef Duraj - Nje Got Vjehrra E Then Prej Qefi.mp3 4.55 MB 12.12.10 06:05:48
tyyp Sef Duraj - Nuse me Msit 2010.mp3 2.48 MB 12.12.10 06:02:15
tyyp Sef Duraj - Qikat Si Hije Jan 2010.mp3 3.88 MB 12.12.10 06:02:17
tyyp Sef Duraj - Qysh po ke qef ti 2010.mp3 2.93 MB 12.12.10 06:02:20
tyyp Sef Duraj - Ra Dashnia Me Humbi Vedia.mp3 3.54 MB 12.12.10 06:04:47
tyyp Sef Duraj - Ta Hangsha Zemren.mp3 3.63 MB 12.12.10 06:04:50
tyyp Sefa - Tallava.mp3 12.85 MB 12.12.10 06:04:59
tyyp Shaqir Cervadiku - Dil nga zemra ime 2010.mp3 3.24 MB 12.12.10 06:02:22
tyyp Shaqir Cervadiku - Lule pavarsie 2010.mp3 3.41 MB 12.12.10 06:02:25
tyyp Shaqir Cervadiku - Te thirra ne telefon 2010.mp3 3.66 MB 12.12.10 06:02:27
tyyp Shkurta Gashi dhe Valbona Spahiu - Sa Pa Fat live 2010.mp3 6.66 MB 12.12.10 05:51:48
tyyp Shkurte Fejza - A thua me pret nena 2010.mp3 3.76 MB 12.12.10 05:51:51
tyyp Shqipe Fazlija - Lem Mam Lem 2010.mp3 3.21 MB 12.12.10 05:51:53
tyyp Shyhrete Behluli - Te kam mik, me ke mike 2010.mp3 3.41 MB 12.12.10 06:04:29
tyyp Shyhrete Behluli Besa-Besë 1990.mp3 5.65 MB 12.12.10 06:02:31
tyyp Sinan Vllasaliu - Dasme e madhe 2010.mp3 2.25 MB 12.12.10 06:04:30
tyyp Sinan Vllasaliu - Kurbeti 2010.mp3 2.9 MB 12.12.10 06:04:33
tyyp Sinan Vllasaliu - Mendjemadhe 2010.mp3 1.52 MB 12.12.10 06:04:33
tyyp Sinan Vllasaliu - Nje arsye 2010.mp3 1.96 MB 12.12.10 06:04:35
tyyp Sinan Vllasaliu - Qka ka te re.mp3 1.78 MB 12.12.10 06:02:34
tyyp Smail Puraj - Luj Zeshkane 2010.mp3 3.47 MB 12.12.10 05:51:57
tyyp Teuta Selimi - Buzet Digjen 2010.mp3 3.92 MB 12.12.10 06:04:38
tyyp Teuta Selimi - Krejt po sillet 2010.mp3 3.62 MB 12.12.10 06:04:41
tyyp Valbona Spahiu - Oj lulie o llokum 2010.mp3 2.94 MB 12.12.10 06:02:36
tyyp Valdet Gecaj - Ani Ani 2010.b.mp3 2.77 MB 12.12.10 05:52:01
tyyp Valdet Gecaj - Ani Ani 2010.mp3 2.77 MB 12.12.10 05:51:59
tyyp Valdet Gecaj - Buza Qesh Syri Qan 2010,..mp3 3.31 MB 12.12.10 05:52:07
tyyp Valdet Gecaj - Buza Qesh Syri Qan 2010.mp3 3.31 MB 12.12.10 05:52:05
tyyp Valdet Gecaj - Buza Qesh Syri Qan 2010.p.mp3 3.31 MB 12.12.10 05:52:10
tyyp Valdet Gecaj - Keq Per Ty e Keq Per Mu 2010.mp3 3.91 MB 12.12.10 05:52:13
tyyp Valdet Gecaj - Keq Per Ty e Keq Per Mu 2010.p.mp3 3.91 MB 12.12.10 05:52:16
tyyp Valdet Gecaj - Malli Mka Mar 2010.mp3 2.57 MB 12.12.10 05:52:19
tyyp Valdet Gecaj - Malli Mka Mar 2010.p.mp3 2.57 MB 12.12.10 05:52:22
tyyp Valdet Gecaj - Me Mungon 2010.mp3 3.28 MB 12.12.10 05:52:24
tyyp Valdet Gecaj - Me Mungon 2010.p.mp3 3.28 MB 12.12.10 05:52:27
tyyp Valdet Gecaj - Prish e Ndreq 2010.mp3 3.32 MB 12.12.10 05:52:30
tyyp Valdet Gecaj - Pse Pse 2010.mp3 2.97 MB 12.12.10 05:52:33
tyyp Valdet Gecaj - Pse Pse 2010.p.mp3 2.97 MB 12.12.10 05:52:35
tyyp Valdet Gecaj - Rrak e Tak 2010.mp3 3.87 MB 12.12.10 05:52:38
tyyp Valdet Gecaj - Rrak e Tak 2010.p.mp3 3.87 MB 12.12.10 05:52:41
tyyp Valon Azizi - Nuk me Vyn dashnija jote 2010.mp3 3.6 MB 12.12.10 06:02:38
tyyp Valon Nebi Suhareka - Shota Remix 2010.mp3 1.41 MB 12.12.10 06:02:39
tyyp Valton Krasniqi Ft. Flori Dhe Ervin Gonxhi - Jemi Nr.1.mp3 4.75 MB 12.12.10 05:52:44
tyyp Vellezerit Aliu - Jalla Shofer Jalla.mp3 3.79 MB 12.12.10 06:03:06
tyyp Vellezerit Aliu - ajin Kur Ta Pish.mp3 4.95 MB 12.12.10 06:04:44
tyyp Vellezerit Mziu - Buzet e tua si sheqer 2010.mp3 4.23 MB 12.12.10 06:02:43
tyyp Vellezerit Mziu - Jena vllezer kallaballak 2010.mp3 2.84 MB 12.12.10 06:02:45
tyyp Vellezerit Mziu - Mjalte e zeher 2010.mp3 3.95 MB 12.12.10 06:02:48
tyyp Vellezrit Krasniqi - Dashni moj dashni 2010.mp3 2.7 MB 12.12.10 06:03:08
tyyp Vellezrit Krasniqi - Djalin tim moj vajza 2010.mp3 2.2 MB 12.12.10 06:03:10
tyyp Vellezrit Krasniqi - Moj nana ime 2010.mp3 2.04 MB 12.12.10 06:03:11
tyyp Vesa Luma - Amanet.mp3 3.43 MB 12.12.10 06:02:50
tyyp Vjollca Buqaj - Potpuri 2010.mp3 1.97 MB 12.12.10 06:02:52
tyyp Vjollca Haxhiu - Je i mir 2010.mp3 3.71 MB 12.12.10 05:52:47
tyyp Vllezrit Abazi - Edhe Sot te dua ty 2010.mp3 2.76 MB 12.12.10 06:03:13
tyyp Vllezrit Abazi - Kurr se pasna dit 2010.mp3 3 MB 12.12.10 06:03:15
tyyp Vllezrit Abazi - Mori Fund Gjdo Gje 2010.mp3 4.87 MB 12.12.10 06:03:19
tyyp Vllezrit Zikolli - Shko mos prit 2010.mp3 3.64 MB 12.12.10 06:02:55
tyyp Vllezrit Zikolli - Ti me zemer guri 2010.mp3 3.36 MB 12.12.10 06:02:57
tyyp XHeki--Lamtumire ...mp3 2.14 MB 12.12.10 05:54:54
tyyp Xeni - I zoti i shpis 2010.mp3 1.93 MB 12.12.10 05:54:47
tyyp Xheki - Viski koka kolla.mp3 1.83 MB 12.12.10 05:54:53
tyyp Xhemil Salihu - Mu Trezuan Plaget.mp3 3.89 MB 12.12.10 05:52:50
tyyp Xheza - Naten kur u ndam.mp3 3.52 MB 12.12.10 05:54:59
tyyp Zyber Avdiu - Mos shko.mp3 4 MB 12.12.10 05:52:53
tyyp www[1].dardaniamusic.com - .mp3 7.36 MB 12.12.10 06:03:03
tyyp www[1].dardaniamusic.com - Nazife Bunjake dhe Shqipe Kastrati - Keng 09.mp3 1.92 MB 12.12.10 05:54:45
tyyp xh te jetoj se bashku.mp3 5.92 MB 12.12.10 05:54:51
tyyp xhema - ndalu me kupto.mp3 1.92 MB 12.12.10 05:54:56
MUDERATOR:IBO
DJ_RIJA.STUDIO.QENDRORE.SWEDI.Tel:0046-193-684-938
skype: dj-ibonr2